Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą, sutinkate su Privatumo politika

2 cm akmens masės plytelių montavimas

Terasinės plytelės galli būti montuojamos keliais skirtingais būdais. Viskas priklauso ant kokio pagrindo ar paviršiaus bus renkamas karkasas. Plytelių terasa gali būti surinkta ant stogo, ant grunto , vidaus patalpose ar net tiesiai ant vėjos.

Ant reguliuojamų atramų

Reguliuojamos atramos statomos ties plytelių susijungimo vieta, atramų kiekis ir pozicija priklauso nuo plytelės dydžio ir montavimo rašto.

Montavimas galimas ir be papildomo karkaso, plyteles dedamos tiesiai ant reguliuojamų atramų / pjedestalų. Montavimo galimybės:

Plytelės montuojamos ant reguliuiojamų atramų. Plyteles nuo paviršiaus galima pakelti nuo 11 mm iki 470 mm , priklausomai į kokį aukštį reikia suvesti viršutinį lygį. Reguliuojamos atramos statomos ties plytelių susijungimo vieta, atramų kiekis ir pozicija priklauso nuo plytelės dydžio ir montavimo rašto. Atramų kiekis priklauso ir nuo apkrovų, kurias gaus plytelė. 

Atramų išdėstymas esant skirtingo dydžio plytelėms:

Po pakeltomis grindimis galima pakloti įvairius laidus, vamzdžius, laistymo sistemas ir t.t. Sumontuotos grindys yra mobilios jas itin patogu eksplotuoti, esant poreikiui galima demontuoti ir perkelti į kitą vietą. Vienas iš galimų plytelių montavimo būdų yra prakeičiant plyteles, tokio montavimo metu atramų kiekis didėja. Viskas priklausys nuo plytelės dydžio, kokį kiekį atramų teks sudėti į vieną kv. metrą grindų dangos.Plytelių montavimo metu būtinai naudokite balansines gumas, kad eksplotacijos metu nebutų bereikalingų trinties garsų.  PVZ: jeigu atramą dedate ant minkštos dangos, balansinė guma reikalinga tik tarp pjedestalo ir plytelės, jeigu dedate ant kietos ( betonas ir t.t.) būtina guma ir po pjedestalu.

Aliuminio karkaso sistema plytelėms

Viena iš alternatyvų terasos karkaso įrengimui yra aliuminis. Aliuminio karkasui montuoti gaminami specialūs profiliai su standumo briaunomis, kurios profiliui priduoda stiprumo ir stabilumo.

Plytelių montavimas ant stogų

Puikus sprendimas , kai norite įsirengti plytelių dangą ant prilydamos dangos plokščių stogų. 

Terasinių plytelių panaudojimas kieme

Terasines plyteles galima panaudoti kaip gerbuvio elementą, formuojant takus ar poilsio zonas. Galimi plytelių formatai 60x60 arba 75x75. Norint dėti plytelę reikia nuimti velėną ir išlyginti paviršių.

Po plytele palyginimui galima naudoti, smėlį, mažos frakcijos skaldelę, žvyriuką. Pagrindo paruošimas priklauso nuo objekto paskirties, buitinis ar visuomeninis. Plyteles galima dėti su tarpais, paliekant žolės intarpus arba formuojant vientisą raštą. Dedant plytelę prie plytelės dedamas kryžiukas, kad plytelė su plytele nesiliestų. Tarpai tarp plytelių užberiami atsijomis. 

 

 

 

Svarbu

Pagaminsime Jums reikiamo ilgio wpc lentas, be jokio papildomo užmokesčio! Maksimalus lentos ilgis iki 12 metrų.

Rekvizitai

Terasima, UAB
Įmonės kodas: 304521053
Adresas: Šiltnamių g. 35, Pagiriai
El.paštas: info@ekoterasa.lt
Tel.: +37060568980; +37064705137

© 2017 Ekoterasa.lt - wpc terasinės lentos, wpc tvorų segmentai, sprendimai balkonams