Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą, sutinkate su Privatumo politika

Terasų ir balkonų dekoravimas Kalėdoms

Terasų, balkonų, kiemo dekoravimas Kalėdiniais atributais, suteikia įpatingą jaukumą  eksterjerui.  Ne visi turime galimybę pašipuošti terasą ar bakoną, kai kurie žmonės  gyvena butuose, o ne namuose. Ir dažnai atsiranda nuostata, kad nėra vietos šventiniam dekorui, nes nėra nuosavo kiemo ar terasos. Yra labai daug skirtingų sprendimų kaip jaukiai pašipuošti balkoną ar net bendrai naudojamas daugiabučių patalpas. Jei norite, kad Kalėdų dvasia užpildytų jūsų eksterjerą, ypatingą dėmesį reikia skirti dekoravimui. Žiemos  metu eksterjero dekoravime ypatingą vaidmenį vaidina kalėdiniai papuošalai, vainikai, eglės šakos ir t.t.  Jei turite terasą arba balkoną, galite naudoti šiuos aksesuarus, kad paryškintumėte lauko erdves, suteiktumėte joms gyvybę. Norime pasidalinti keliomis idėjomis, kad žinotumėte, kaip Kalėdoms papuošti terasą ar balkoną. Pasirinkite, kas jums labiausiai patinka!

Atkreipkite dėmesį į detales

Vienas iš  būdų,  papuošti terasos, balkono kontūrus Kalėdiniais papuošalais. Galite naudoti tradicinius stiklo ar plastiko rutulius, bet taip pat galite sukurti savo neįprastus rankų darbo kalėdinius papuošalus. Kad jūsų Kalėdų papuošimas tikrai būtų unikalus, galite pasinaudoti erdvėmis, kurios paprastai naudojamos kitoms funkcijoms. Terasą ar balkoną galite užpildyti Kalėdiniais augalais, arba naudokitės jau esamais augalais, kurie žiemoja terasoje ar balkone.  Augalai suteiks gyvybę ir  atrodys gražiai nepriklausomai nuo jūsų dekoravimo stiliaus.

Tinkamas  Kalėdinis apšvietimas terasoje

Vienas svarbiausių aspektų, kai planuojate papuošti terasą įvairiais aksesuarais, yra tų detalių išryškinimas tamsiuoju paros metu, nes žiemą dienos trumpos, ir jau vakarėjant darosi tamsu. Terasoje ar balkone pakabinkite LED  lemputes, šviešiančias girliandas,  žibintus. Dauguma žmonių susidure su problema dėl apšvietimo pajungimo, ne visais atvejais turime maitinimo lizdą. Tokiais atvejais šią problemą galima išpręsti labai paprastai. Nemažai yra sprendimų, kurie naudoja pakraunamas baterijas, su laiko nustatymo taimeriais, kurie tausoja energiją ir Kalėdinį apšvietimą įjungia ir išjungia numatytu laiku.

Svarbu

Pagaminsime Jums reikiamo ilgio wpc lentas, be jokio papildomo užmokesčio! Maksimalus lentos ilgis iki 12 metrų.

Rekvizitai

Terasima, UAB
Įmonės kodas: 304521053
Adresas: Šiltnamių g. 35, Pagiriai
El.paštas: info@ekoterasa.lt
Tel.: +37060568980; +37064705137

© 2017 Ekoterasa.lt - wpc terasinės lentos, wpc tvorų segmentai, sprendimai balkonams