Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą, sutinkate su Privatumo politika

Ar galima WPC lentas montuoti ant medinio karkaso?

Yra labai daug skirtingų nuomonių, dėl medinio karkaso naudojimo kartu su WPC lentomis. Norime pateikti atsakymą į šį dažnai užduodamą klausymą.

Taip galima, bet reikia laikytis tam tikrų konstrukcinių ypatumų ir deramai pasirinkti medieną, iš kurios bus montuojamas terasos karkasas.

 Kokią medieną naudoti?

 Jeigu pasirinkote medinio karkaso tipą, rekomenduojame naudoti kalibruotą, dvigubo pjovimo medieną A/B klasės, kad būtų kuo mažiau šakų, įtrūkimų. Tai gali būti maumedis, impregnuota spygliuočių mediena.

Kas atsitinka nesilaikant reikalavimų ir naudojant nekokybiškas medžiagas?

Dažnai žmonės klausia: " kodėl pas mano kaimyną susikreivino wpc lentos? ".

Atsakymas: wpc lentose, kuriose daugiau plastiko, jos turi didesnį plėtimosi koeficientą, nuo to priklauso lentos plėtimasis ir vaikščiojimas. O neteisingai padarytas karkasas iš nekokybiškos medienos ir nesilaikant  montavimo rekomendacijų, naudojant nekokybiškas medžiagas gali privesti prie tokio rezultato.

Kaip išvengti šių klaidų?

Atliekant medinio karkaso montavimo darbus, tiek wpc lentų tvirtinimo darbus prie karkaso, rekomenduomaje naudoti tik nerūdyjančio plieno tam skirtus varžtus.

WPC terasinės lentos iki 12 m ilgio!

Medžio kompozito terasinių lentų katalogas

Svarbu

Pagaminsime Jums reikiamo ilgio wpc lentas, be jokio papildomo užmokesčio! Maksimalus lentos ilgis iki 12 metrų.

Rekvizitai

Terasima, UAB
Įmonės kodas: 304521053
Adresas: Šiltnamių g. 35, Pagiriai
El.paštas: info@ekoterasa.lt
Tel.: +37060568980; +37064705137

© 2017 Ekoterasa.lt - wpc terasinės lentos, wpc tvorų segmentai, sprendimai balkonams