Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą, sutinkate su Privatumo politika

Sraigtiniai poliai terasos karkasui

Sraigtiniai poliai viena iš alternatyvų betoniniams poliams. Tai vienas iš itin greitų būdų suformuoti terasos karkaso atramas. Poliai gali būti įsukami ir rankiniu būdu. Su sraigtiniais poliais galima dirbti skirtingais metų laikais. Terasoms ir kitoms lengvoms konstrukcijoms rekomenduomaje U tipo sraigtinius polius 70x100x900 arba 70x100x1000.

Sraigtiniai poliai 

Sraigtiniai poliai

Rankinis polio sukimas 

Sraigtinį polį be didelių sunkumų įsuksite ir rankomis. Aišku, reiktų įsivertinti grunto kietumą ar tai smėlis, molis, žvyras.

Sraigtiniai poliai

Greita ir patogu

Toks polių įrengimas žymiai greitesnis ir švaresnis, lyginant su betonavimo darbais. Įgudusi meistrų brigada gali per dieną pasiruošti polius terasos karkaso tvirtinimui. Atliekant betonavimo darbus šis laiko intervalas patrigubėtų. Betovanimo metu atsiranda procesai, kurių nepagreitinsime.

Sraigtiniai poliai

Ar galima dirbti žiemą?

Sraigtinius polius galima įrengti netgi žiemą, be didelių vargų išvengiant visų „šlapių“ betonavimo procesų.

Sraigtiniai poliai

Privalumai

Norint įrengti sraigtinius polius nereikia atlikti žemės darbų. Polius galite montuoti ant bet kokio reljefo, net ir šlaite. Montuojant įsukamus polius nepagadinsite esamo gerbūvio. Tai aktualu jeigu jau yra sutvarkyta aplinka.

Sraigtiniai poliai

Rekomenduojami atstumai tarp polių

Atstumai tarp polių priklauso nuo atraminių sijų, kurios naudojamos. Dažniausiai poliai sukami nuo 1m. iki 1,5 m. atstumu.

Sraigtiniai poliai

 

Svarbu

Pagaminsime Jums reikiamo ilgio wpc lentas, be jokio papildomo užmokesčio! Maksimalus lentos ilgis iki 12 metrų.

Rekvizitai

Terasima, UAB
Įmonės kodas: 304521053
Adresas: Šiltnamių g. 35, Pagiriai
El.paštas: info@ekoterasa.lt
Tel.: +37060568980; +37064705137

© 2017 Ekoterasa.lt - wpc terasinės lentos, wpc tvorų segmentai, sprendimai balkonams