Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą, sutinkate su Privatumo politika

Terasa ant trinkelių

Terasa ant reguluojamų atramų

Apžvelgiant į nekilnojamo turto tendencijas 5-rių metų laikotarpyje, prie kotedžų, daugiabučių, netgi prie individalių namų buvo itin populiaru kloti didelius plotus trinkelių. Tam kad naujakuriai, įsikėlę į naujus namus, nesirūpintų papildomu gerbūvio tvarkymu. Pats populiariausias gerbūvio derinys, pardavinėjant nekilnojamą turtą, buvo trinkelės aplink būstą ir žolė. Dažnais atvejais po trinkelėmis būna paslėptos komunikacijos: elektra, vanduos, drenažas ir t.t. 

Terasa ant trinkeliu

Jeigu Jūsų kieme jau yra suklotos trinkelės, tačiau atsiranda poreikis įsirengti terasą, tikrai nereikia nuiminėti sukloto trinkelių sluoksnio ir gręžti papildomų polių sutankintame grunte. Puikiai galime išnaudoti jau esamą situaciją ir reguliuojamų terasos atramų pagalba, išsilyginti ir pasikelti terasos karkasą ir ant jo susisukti terasines wpc lentas. 

Terasa ant trinkeliu

Tokio tipo terasos, kurios sumontuotos iš šių medžiagų yra mobilios. Bet kada galima terasos grindų dangą perkelti į kitą vietą. Nuardžius terasą Jūs paliksite identištai tokią pat aplinką, kaip ir radote prieš terasos montavimą. Trinkelės nebus pažeistos, nuardytos.

Terasa ant trinkeliu 

Reguliuojamos atramos

Reguliuojamos atramos gali būti skirtingų aukščių. Pačios populiariausios yra nuo 11 mm iki  470 mm. Atramas dedant tiesiai ant trinkelių rekomenduojame po apačia dėti guminį paduką. 

Terasa ant trinkeliu

 

Terasa ant trinkeliu

Terasa ant trinkeliu 

Ką daryti kai nedidelis aukštis?

Pasitaiko tokių atvejų, kai trinkelės būna privestos beveik prie pat vitrininių langų rėmų ar durų. Tokiu atveju, lagė dedama tiesiai ant trinkelių, naudojant pakištukus, guminius padukus išlyginti lagių paviršiui, ir tada montuojamos wpc terasinės lentos.

 

Svarbu

Pagaminsime Jums reikiamo ilgio wpc lentas, be jokio papildomo užmokesčio! Maksimalus lentos ilgis iki 12 metrų.

Rekvizitai

Terasima, UAB
Įmonės kodas: 304521053
Adresas: Šiltnamių g. 35, Pagiriai
El.paštas: info@ekoterasa.lt
Tel.: +37060568980; +37064705137

© 2017 Ekoterasa.lt - wpc terasinės lentos, wpc tvorų segmentai, sprendimai balkonams