Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą, sutinkate su Privatumo politika

Terasos įrengimas aplink baseiną, baseinas terasoje

Poilsio zonoje renkantis maudymosi alternatyvas montuojami įleidžiami arba pastatomi baseinai ar kubilai, nuo to priklauso koks bus terasos konstruktyvas. Pasirinkus baseino ar kubilo tipą, pagal esamą situaciją objekte parenkamas montavimo tipas ir medžiagos.

Aplink baseiną ar kubilą rekomenduojame wpc (medžio kompozito) lentų terasą. Išlipus iš baseino ar kubilo, galėsite drąsiai vaikščioti basomis, nebijant įsivaryti
rakštį, nes wpc terasinės lentos jų tiesiog neturi.

Lentų paviršius glotnus ir malonus basai pėdai. Prieš montuojant karkasą aplink baseiną, reikėtų įsivertinti lentų kryptį, kuria bus montuojama terasa

Baseino terasa

Lentas rekomenduojama dėti priešinga kryptimi, nei įlipimas į baseiną. Išlipus iš baseino ar kubilo ėjimo kryptis turėtų būti ne palei rifliuotą lentos raštą, bet prieš. Tokia lentų sudėjimo kryptis, sumažina tikimybę paslysti išlipus iš vandens.

Baseino terasa

Darant terasą aplink baseiną, būtina įsivertinti laisvą zoną, kurioje bus patogu pasistatyti gultus ir pasimėgauti saule bei poilsiu. Patogioje vietoje įsirengus gultų zoną, galėsite nesunkiai stebėti aplinką.

Baseino terasa

WPC terasinių lentų terasos priežiūra itin paprasta ir nereikalaujanti itin didelės priežiūros.

Baseino terasa

Pastaba: prieš montuojant terasos karkasą būtina išsiniviliuoti aukščius ir nuolydžius, kad ant terasos nestovėtų vanduo ir į baseiną ar integruotą kubilą nepatektų purvas, akmenukai, kitos birios apnašos.

Baseino terasa

Svarbu atkreipti dėmesį, kad lentos kurios privedamos prie baseino krašto nekabėtu ore, o būtų pritvirtintos prie karkaso šalia baseino krašto.  

Video reportažas

Laidoje ”Vantos lapas” 2018 10 13 UAB Terasima atstovo patarimai, kaip šalia pirties, baseino ar kubilo įsirenti terasą.

Ekoterasa.lt_Vantos lapas 2018 10 13

Laidoje ”Vantos lapas” www.ekoterasa.lt patarimai, kaip šalia pirties, baseino ar kubilo įsirenti terasą.

Posted by Terasima - Ekoterasa on 2018 m. Spalis 15 d., Pirmadienis

Svarbu

Pagaminsime Jums reikiamo ilgio wpc lentas, be jokio papildomo užmokesčio! Maksimalus lentos ilgis iki 12 metrų.

Rekvizitai

Terasima, UAB
Įmonės kodas: 304521053
Adresas: Šiltnamių g. 35, Pagiriai
El.paštas: info@ekoterasa.lt
Tel.: +37060568980; +37064705137

© 2017 Ekoterasa.lt - wpc terasinės lentos, wpc tvorų segmentai, sprendimai balkonams