Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą, sutinkate su Privatumo politika

Terasos apšvietimo tendencijos

Šilti pavasario ir vasaros vakarai, malonu praleisti laiką terasoje, pasimėgauti  geru oru, gerti mėgstamus gėrimus ar skaityti knygą. Ir nors vasara yra santykinai ilga, ir vakarai gan šviesūs reikia, pasirūpinti tinkamu apšvietimu.

Renkantis apšvietimą, pirmiausia turite nustatyti savo poreikius: ar šviesa turi būti pakankamai ryški, kad būtų galima skaityti, ar tik minimalus šviesos šaltinis. Žinoma, galima derinti abu šiuos variantus. Galite pasirinkti lubų, arba sienų apšvietimą. Tokiu būdu pasirinkti kuris bus pagrindinis, o kuris tik šalutinis terasos apšvietimas. Be to, šviestuvai  bus išdėstyti  tam tikru  atstumu, ir turės galimybę būti atskirai įjungtiems. Šis sprendimas leis jums turėti tiek stiprų centrinį šviesos šaltinį, tiek atskirus šviestuvus. Montuodami galite prijungti juos taip, kad jie būtų apšviesti atskirais jungikliais. Geras sprendimas taip pat yra stovinčios lempos, kurios yra pritvirtintos prie žemės ir paprastai statomos terasos ribose.  Pastatomų, įleidžiamų, sieninių ir lubinių šviestuvų yra labai įvairių nuo retro stiliaus iki modernių, pagal kiekvieno terasos dizainą.


Apšvietimas terasos kontūrams

Šviesa, kurios šaltinis yra žemės lygyje? Kodėl ne! Toks apšvietimas yra labai patrauklus ir labai patogus naudoti, tokiems sprendimams labai tinka LED juostelės.  Toks apšvietimas sukurs malonią nuotaiką, pačio šviesos šaltinio (lempos) beveik nematyti, o šviesa sukuria nepaprastą atmosferą.

Saulės žibintai

Saulės žibintų naudojimas terasoje yra įdomus sprendimas, tačiau jį galima naudoti daugiausia tada, kai terasa  nėra stogo. Šios lempos veikia su saulės baterijomis, kurioms reikia daug saulės spindulių. Neabejotinas saulės apšvietimo privalumas yra tai, kad nereikia specialaus montavimo, kabelių ar maitinimo šaltinių. Šviestuvas yra savarankiškas ir naudoja atsinaujinančia energiją. Tai leidžia švietuvą padėti į norimą padėtį ir laukti efekto.  Daugeliį  saulės šviestuvų net nereikia įjungti, nes yra daviklis, kuris reaguoja į tam tikrą paros metą.

Šviestuvų apsaugos klasė

Pasirinkdami švietuvus  lauko sąlygoms, pirmiausia turite patikrinti, ar jis yra skirtas šiam tikslui. Šviestuvai turi būti tinkamai apsaugotos nuo drėgmės, nepriklausomai nuo to, ar jos naudojamos uždengtoje ar atviroje  terasoje. Visos lempos turi vadinamąjį apsaugos indeksą (IP).  Lauko šviestuvų minimalus IP yra 44, tai reiškia apsaugą nuo objektų, kurių dydis yra didesnis nei 1 mm, ir nuo vandens įpurškimo visomis kryptimis (lietus). Kuo aukštesnis IP, tuo didesnis saugumas. Verta investuoti į  aukštenės IP klasės šviestuvus, tai Jums prailgins eksploatacinį laiką.

Svarbu

Pagaminsime Jums reikiamo ilgio wpc lentas, be jokio papildomo užmokesčio! Maksimalus lentos ilgis iki 12 metrų.

Kokybė

Produktai išsiskiria natūralumu, aukšta kokybe, atsparumu UV spinduliams, drėgmei ir dėmėms.

Rekvizitai

Terasima, UAB
Įmonės kodas: 304521053
Adresas: V.A. Graičiūno g.6, Vilnius
El.paštas: info@ekoterasa.lt
Tel.: +37060568980; +37062126544

Sertifikatai ir bandymai:

      

 

 

© 2017 Ekoterasa.lt - wpc terasinės lentos, wpc tvorų segmentai, sprendimai balkonams